Su nuolaida!
Through the Ages

Through the Ages

Žaidėjų skaičius 2 – 4 žaidėjai
Žaidimo trukmė 120 – 240 min
Žaidėjų amžius 14+ metų
66,99 €
33,49 € -50%

Civilizacijos kūrimo žaidimas, kuriame reikės rūpestingai valdyti resursus, atrasti pažangias technologijas, išrinkti tinkamus lyderius, statyti nuostabą keliančius stebuklus ir, žinoma, užsiauginti stiprią karinę jėgą. Ir visa tai nuo Antikos iki Moderniųjų laikų viename geriausiai vertinamų strateginių žaidimų.

Daugiau informacijos

Šiame žaidime Jus varžotės dėl to, kuris surinks daugiausiai kultūros taškų, pasiekiamų tiek per religijos ar literatūros vystymą, tiek per stebuklų statymą, tiek per kultūros veikėjų pagalbą, tiek per netgi karinius veiksmus. Iš kitos pusės, pagrindinis šio žaidimo tikslas yra išvystiti savo civilizaciją, o ne sunaikinti kitas. Karinė jėga yra svarbi, tačiau vien tik ja žaidimo nelaimėti nepavyks, nes reikės rūpintis tiek populiacija, tiek produkcija, tiek mokslu. 

Kaip ir daugelyje žaidimų, čia taip pat reikia pasversti, kada pagaliau laikas prilėtinti vystymąsi ir stipriai pasidinti pergalės taškų skaičių. Nors galimybių yra itin daug, Jūsų strategija yra ribojama nedideliu veiksmų kiekiu, todėl kiekvienas sprendimas įgyja reikšmingą svorį. 

Viso žaidimo metu reikės galvoti, ar griebti ką tik atverstą, tačiau dėl to gerokai brangesnę civilinę kortelę, kaip pasiruošti netikėtiems įvykiams geriau už kitus, kuriuos dalinai suplanavote kiekvienas Jūsų, ir kaip su minimaliais resursų nuostoliais išvystyti pakankamai didelę armiją, atbaidančią kitus nuo karinių veiksmų. Būtent dėl kompleksiškumo TTA yra laikomas vienas geriausiu visų laikų strateginių stalo žaidimų.

Verta paminėti, kad žaidime yra numatytas supaprastintas variantas, kuris yra idealus taisyklių išsiaiškinimui, aplenkiant sudėtingus konceptus kaip karai, korupcija ir nelaimingumas.

Tai kompleksiškas civilizacijos kūrimo žaidimas, skirtas nuo 2 iki 4 žaidėjų bent 3 valandų civilizacijos puoselėjimui.

Video medžiaga

Rahdo apžvalga

Tech Geek Gamers taisyklių paaiškinimas

Naudingos nuorodos

Gamintojo puslapis
Board Game Geek direktorija

Prekės detalės

Reference: GRY10105

Būklė Naujas stalo žaidimas

Įvertinimas

2016-01-10

Puikus žaidimas

Turiu šitą žaidimą, po kol kas dar neteko daug žaisti, nes vis tenka su naujais žmonėmis žaisti palengvintą žaidimo variantą. Tačiau daugumai žmonių labai patiko šitas žaidimas ir sakė, kad būtinai reikės sužaisti pilną žaidimo versija. Šis žaidimas turi tris modus: pradinukams, advanced ir full. Pažaidus tik pradinukams mode'ą matau, kad bet kokiam ekonominio ar civilizacinio tipo megėjui turėtų patikti šis žaidimas. Gal tik turi minusą, kad jeigu daug žmonių žaidžia, tai truputi užtrunka kol visi padaro savi ėjimus. Bet po kol kas patiko žaisti. Laukiu vis kol atsoras proga sužaisti pilną žaidimo versiją.

  • 1 iš 1 žmonių mano, kad šis atsiliepimas naudingas.

Parašyti atsiliepimą

Susiję stalo žaidimai

Board Heroes - Stalo žaidimai mėgėjams