Robinson Crusoe: Adventures on the Cursed Island

Robinson Crusoe

Žaidėjų skaičius 1 – 4 žaidėjai
Žaidimo trukmė 120 min
Žaidėjų amžius 14+ metų
66,99 € Šiuo metu neturime

Geriausiai vertinamas kooperacinis stalo žaidimas, įtraukiantis nuo 1 iki 4 nuotykius ir sudėtingus iššūkius mėgstančių strategų. Tai nėra lengvas žaidimas ir ne visi Jūsų draugai jį išgyvens saloje, bet stengsitės ir mėgausitės visi kartu, komandiškai.

Daugiau informacijos

Šiame žaidime Jūs esate komanda, kurioje kiekvienas pasižymės savo stiprybėmis. Kaip ir knygoje, atsidursite negyvenamoje sąloje, kurioje pagrindinis uždavinys yra išgyventi nepaprastų iššūkių akivaizdoje. Viskas prasidės nuo pastogės įsikūrimo, o po to reikės pasirūpinti maistu, prisitaikyti prie kintančio klimato ir apsisaugoti nuo laukinių žvėrių. Sala yra tiesiog kupina pavojų, todėl visi drauge turėsite pasirinkti savo išgyvenimo kelią. 

Nepaisant visų pavojų, saloje taip pat kupina paslapčių, tap kurių yra ir piratų lobis, apleista gyvenvietė, požeminis mistas, prakeikta šventykla ir tuoj išsiveršiantis ugnikalnis. Svarbiausia yra tai, kad viskas, kas įvyksta žaidime, yra Jūsų priimtų sprendimų pasekmė. 

Tai nėra lengvas žaidimas, tačiau sudėtingus uždavinius mėgstantiems žaidėjams tai tikras džiaugsmas. Negana to, žaidimas siūlo net 6 skirtingus scenarijus. 

Skirta nuo 1 iki 4 žaidėjų, bent porai valandų nuotykių. 

Robinson Crusoe: Adventures on the Cursed Island

Naudingos nuorodos

Gamintojo puslapis
Žaidimo taisyklės (anglų k.)
Board Game Geek direktorija

Video medžiaga

The Dice Tower apžvalga

Rahdo apžvalga

Prekės detalės

Reference: ZMG71250

Būklė Naujas stalo žaidimas

Parašyti atsiliepimą

Board Heroes - Stalo žaidimai mėgėjams