Power Grid: Northern Europe/United Kingdom & Ireland

Power Grid papildymas: Northern Europe/United Kingdom & Ireland

Stalo žaidimai Papildymas
Žaidėjų skaičius 2 – 6 žaidėjai
Žaidimo trukmė 120 min
Žaidėjų amžius 13+ metų
19,99 € Šiuo metu neturime

Vieno iš geriausių strateginių stalo žaidimų Power Grid papildymas, kuris be 12 naujų elektrinių taip pat pasiūlo 2 naujus žemėlapius, apimančius Jungtinę Karalystę ir Airiją bei Skandinavijos ir Baltijos šalis, žinoma, įtraukiant ir Lietuvą. 

Daugiau informacijos

Pirmajame lentos variante žaidėjai varžosi dviejuose atskiruose tinkluose, todėl nesant tiesioginiai jungčiai antrojo tinklo aprūpinimas elektra brangiai kainuoja kiekvienam žaidėjui. Negana to, šis regionas gana greitai tampa resursų importuotojų, todėl ir trečiasis etapas prasideda anksčiau nei įprasta.

Antrajame lentos variante kiekviena iš septynių šalių elektros gamybai naudoja skirtingus energijos šaltinius, todėl priklausomai nuo pasirinkto regiono žemėlapyje žaidėjai susidurs su skirtingomis energetinėmis problemomis. 

Apie pagrindinį žaidimą

Pats Power Grid yra daugiau kaip 10 metų laikomas vienas geriausių strateginių – ekonominių stalo žaidimų, kuris tinka tiek pradedantiesiems dėl paprastų taisyklių, tiek patyrusiems strategams dėl gero subalansavimo. 

Šiame žaidime žaidėjai rugiasi dėl to, kuriam pirmajam pavyks aprūpinti elektra tam tikrą kiekį miestų. Čia reikia tiek protingai kurti miestų tinklą, tiek varžytis aukcijonuose dėl elektrinių, tiek apskaičiuoti reikiamų resursų kiekį.

Žaidimo intrigą kuria tai, kad su kiekvienu laimėtu aukcijonu kitiems atsiveria galimybė įsigyti dar efektyvesnę elektrinę. Negana to, daugumai elektrinių reikalingų resursų, kaip ir realiame pasaulyje, bėgant laikui vis mažėja, o poreikis aprūpinti miestus elektra tik didėja. Galiausiai lyderiaujančiam žaidėjui suteikiama prasčiausia eilė atlikti ėjimus, todėl tolygi protų kova išlaikoma viso žaidimo metu.

Žaidimo džiaugmas trunka apie dvi valandas, o juo galima mėgautis nuo 2 iki 6 žaidėjų.

Naudingos nuorodos

Power Grid Papildymas: Northern Europe/United Kingdom & Ireland

Prekės detalės

Reference: RIO485

Būklė Naujas stalo žaidimas

Parašyti atsiliepimą

Download

Power Grid papildymo žaidimo taisyklės (anglų k.)

Download (1.96M)
Board Heroes - Stalo žaidimai mėgėjams