Nuolaida!
Power Grid
Žaidėjų skaičius 2 – 6 žaidėjai
Žaidimo trukmė 120 min
Žaidėjų amžius 13+ metų
36,99 € Šiuo metu neturime

Daugiau kaip 10 metų laikomas vienas geriausių strateginių – ekonominių stalo žaidimų, kuris tinka tiek pradedantiesiems dėl paprastų taisyklių, tiek patyrusiems strategams dėl gero subalansavimo. 

Daugiau informacijos

Šiame žaidime žaidėjai rugiasi dėl to, kuriam pirmajam pavyks aprūpinti elektra tam tikrą kiekį miestų. Čia reikia tiek protingai kurti miestų tinklą, tiek varžytis aukcijonuose dėl elektrinių, tiek apskaičiuoti reikiamų resursų kiekį.

Žaidimo intrigą kuria tai, kad su kiekvienu laimėtu aukcijonu kitiems atsiveria galimybė įsigyti dar efektyvesnę elektrinę. Negana to, daugumai elektrinių reikalingų resursų, kaip ir realiame pasaulyje, bėgant laikui vis mažėja, o poreikis aprūpinti miestus elektra tik didėja. Galiausiai lyderiaujančiam žaidėjui suteikiama prasčiausia eilė atlikti ėjimus, todėl tolygi protų kova išlaikoma viso žaidimo metu.

Žaidimo džiaugmas trunka apie dvi valandas, o juo galima mėgautis nuo 2 iki 6 žaidėjų.

Power Grid stalo žaidimas

Video medžiaga

The Dice Tower apžvalga

Naudingos nuorodos

Prekės detalės

Reference: RIO240

Būklė Naujas stalo žaidimas

Įvertinimas

2016-11-22

Žaidėjas

Žaidimas labai patiko. Nurodyta, kad žaidimo laikas apie dvi valandas, tačiau pirmuosius kartus tikrai truko ilgiau - viršijom tris valandas. Tačiau jos neprailgo, žaidimas labai įtraukiantis. Didžiausia stiprybė - beveik jokio sėkmės faktoriaus(tik pačioje pradžioje metami burtai nusprendžiantys, pirmo ėjimo tvarką. Šiuos burtus geriaus pralaimėti:). Rekomenduoju žaidimą rimtiems strateginių žaidimų megėjams.

  Įvertinimas

  2016-01-10

  Nuostabus ekonominis žaidimas

  Šitą žaidimą turi mano kambariokas. Ir aš likau sužavėtas jau po pirmos partijos. Kas mane sužavėjo, kad šitame žaidime nėra jokios sėkmės. Viską tu pats nulemi. Arba tiksliau sėkmė yra visiems vienoda ir ji yra minimali, kuri dažniausiai priklauso ką kitas žaidėjas pasirinko daryti savo ėjimo metu. Kadangi jis yra vienas iš geresnių ekonominių žaidimų, tai dažniausiai prisireikia lapo ir tušinuko, kad suskaičiuotum ir nuspręstum kur geriausia išleisti savo turimus pinigus, ir ar tau jų užteks įgyvendinti tavo sugalvotam planui. Tačiau iš to kyla viena bėda, kad kai kurie žmonės gali labai ilgai galvoti savo ėjimo metu. Tačiau dažnai tu ir pats turi apie ką pagalvoti ir apskaičiuoti, kad kartais net nepastebi, kad kito žmogaus trunka ilgai eilė. Mano nuomonė vienas iš geresnių ekonominių žaidimų. Tikrai patariu įsigyti kas mėgsta ekonominius žaidimus.

   Parašyti atsiliepimą

   Susiję stalo žaidimai

   • Žaidėjų skaičius 2 – 6
    Žaidimo trukmė 120
    Vieno iš geriausių strateginių stalo žaidimų Power Grid papildymas, kuris be 12 naujų elektrinių taip pat pasiūlo 2 naujus žemėlapius, apimančius Jungtinę Karalystę ir Airiją bei Skandinavijos ir Baltijos šalis, žinoma, įtraukiant ir Lietuvą. 
    19,99 € Šiuo metu neturime

   Download

   Power Grid žaidimo taisyklės (anglų k.)

   Download (1.56M)
   Board Heroes - Stalo žaidimai mėgėjams