One Night Ultimate Werewolf Daybreak

One Night Ultimate Werewolf Daybreak

Žaidėjų skaičius 3 – 7 žaidėjai
Žaidimo trukmė 10 min
Žaidėjų amžius 8+ metų
22,99 €

Greitas vakarėlių žaidimas nuo 3 iki 7 žaidėjų, kurį galima sujungti su One Night Ultimate Werewolf arba žaisti atskirai. 11 naujų vaidmenų ir jokių nieko neveikiančių miestelėnų! 

Daugiau informacijos

Sujungus su originaliu One Night Ultimate Werewolf, šį žaidimą galima žaisti net iki 10 žaidėjų. 

Kaip ir originale, šiame žaidime Jūs taip pat esate vienas iš nekaltų, o galbūt ir kaltų miestelio gyventojų, kurie turi išsiaiškinti, kas gi yra vilkolakis ir tai padaryti vienu vientinteliu bandymu. 

Naudinogs nuorodos

Gamintojo puslapis
Board Game Geek direktorija

Aplikacijos

iOS
Android

Video medžiaga

The Dice Tower apžvalga

Pavyzdinė partija

Prekės detalės

Reference: BEIONDB

Būklė Naujas stalo žaidimas

Įvertinimas

2016-02-10

Puikis papildymas

Puikus žaidimo papildymas ieškantiems įtraukti dar daugiau rolių bei žaidimo veikėju variacijų į jau ir taip nuostabu pagrindini žaidimą.
Vienas smagiausiu "party" stiliaus žaidimų. DIDELĖS rekomendacijos!

PS: Būtinai atsisiųskite šio žaidimo App'są, labai palengviną žaidimą.

  Įvertinimas

  2016-01-10

  Labai geras party game'as

  Pavadinimas viską pasako, nuostabus party game'as. Vienas mano draugas turi šitą žaidimą. Tiesiog net nepastebi kaip prabėga keletą valandų vien žaidžiant šitą žaidimą. Svarbiausia, kad viena partija užtrunka iki 10 minučių. Tad pats gali pasirinkti kiek laiko nori žaisti. Gal viena bėda, kad jei kompanijoje yra tylesnių žmonių, jie ir dažniausiai lieka tylėti ir būna užgožti žmonių, kurie mėgsta reikšti savo nuomonę ir vadovauti diskusijai. Tačiau jie nelieka pamiršti, nes dažnai, kad tie kurie tyli ir būna žmonės kurie laimi, nes niekad neišsiduoda savo rolės. Tad jei ieškote party game, su nesudėtingom taisyklėm, trumpa žaidimo trukme, ir tinkanti sužaisti per bet kokį vakarėlį, tai šis žaidimas kaip tik jums.

   Parašyti atsiliepimą

   Susiję stalo žaidimai

   • Žaidėjų skaičius 3 – 10
    Žaidimo trukmė 10
    Idealus vakarėlių žaidimas Mafijos mėgėjams, kuriame nereikia nei moderatoriaus, nei mirus ilgai laukti kitų. Visas žaidimo džiaugsmas ir vilkolakių siaubas vos per 10 minučių! 
    23,99 € Šiuo metu neturime
   • Žaidėjų skaičius 3 – 10
    Žaidimo trukmė 10
    One Night Ultimate Werewolf megėjus pradžiuginsiatis žaidimas! Šįkart reikės atlaikyti vampyrų siaubą, arba apjungus su One Night Ultimate Werewolf ar One Night Ultimate Werewolf Daybreaker – ir vilkolakių rustybę!
    22,99 € Turime prekyboje
   Board Heroes - Stalo žaidimai mėgėjams