One Night Ultimate Werewolf

One Night Ultimate Werewolf

Žaidėjų skaičius 3 – 10 žaidėjai
Žaidimo trukmė 10 min
Žaidėjų amžius 8+ metų
23,99 € Šiuo metu neturime

Idealus vakarėlių žaidimas Mafijos mėgėjams, kuriame nereikia nei moderatoriaus, nei mirus ilgai laukti kitų. Visas žaidimo džiaugsmas ir vilkolakių siaubas vos per 10 minučių! 

Daugiau informacijos

Šiame žaidime Jūs esate nekaltas miestelėnas, karštakošis, aiškiaregys, gal net ir vilkolakis, o gal kažkas kitas. Kiti Jus kaltina nebūtais dalykais, o galbūt vis tik reikia kaltinti kitus. Visi sėdi nežinioje, tačiau kolektyviai dalinasi mintimis, bet tik vienas šūvis viską nuspręs.

Priešingai nei daugeliui žinomoje Mafijoje, daugumai žaidimo dalyvių priskiriami įvairūs vaidmenys (dar įvairesnius nei Mafijoje), kurie suteikia ypatingų galių ar net žaidimo tikslų. Naktis daug kam būna nerami, o štai dieną visi kolektyviai turi nubalsuoti, kas gi yra vilkolakis. Ir arba laimi miestelis, arba vilkolakiai – tik vienas raundas ir galima pradėti naują žaidimą, kuris visad bus unikalus. 

Tai yra itin greitas (vos 10 minučių trukmės) ir dinamiškas žaidimas, kuris įtraukia visus jo dalyvius. Gamintojai netgi išleido mobiliąją programėlę (žr. žemiau) ir taip atleido moderatorių, kad ir šis galėtų pasimėgauti žaidimu. 

Žaidimas gimė KickStarter su minios finansavimo (angl. crowd funding) pagalba. Jis suteikia daug juoko nuo 3 iki net 10 žaidėjų bei aplinkinių.

Video medžiaga

GameGrump apžvalga

The Dice Tower apžvalga

Naudinogs nuorodos

Gamintojo puslapis
Board Game Geek direktorija

Aplikacijos

iOS
Android

Prekės detalės

Reference: BEI1356

Būklė Naujas stalo žaidimas

Įvertinimas

2016-02-10

Labai smagus "party" stiliaus žaidimas

Puikus žaidimas skirtas kiek didesnei žmonių grupei (nors galima žaisti ir 3-4, bet ne taip smagu). Iškarto įtraukia, nėra daug taisyklių, tačiau kuo daugiau žaisite tuo jis bus įdomesnis, taigi jeigu pirmi žaidimai bus kiek "keisti" nebijokite įsižaidus sis žaidimas yra begalo įdomus ir garantuotas geras vakaras.
DĖMESIO: REKOMENDUOJU ATSISIUSTI ŠIO ŽAIDIMO APP'Ą IR JI NAUDOKITE ŽAIDIMO METU! JIS LABAI PAGERINA ŽAIDIMO KOKYBĘ!

  Įvertinimas

  2016-01-10

  Super žaidimas

  Labai geras žaidimas, tinkantis žaisti didesnėje žmonių kompanijoje. Taisyklės nėra sudėtingos ir viena partija ilgai netrunka, tad nuobodžiaujančių nebus.

  Rekomenduoju!

   Įvertinimas

   2015-12-11

   Kokybiškas bei įdomus žaidimas, greitas aptarnavimas

   Užsisakiau šį žaidimą sau Kalėdų proga. Tiek žaidimas, tiek e-parduotuvės aptarnavimas buvo puikūs. :)

   Kalbant apie žaidimą: paprastas, lengva išmokyti kitus ir be galo azartiškas, tikrai nereikia būti geek'u, kad sugebėt jį žaist (išbandykite draugų kompanijoj, nepasigailėsit).

   Kalbant apie pristatymą: labai džiaugiuosi, kad atsirado e-shop'as, kuriame nėra perkrautos nereikalingos informacijos bei blaškančio dėmesį dizaino. Užsisakęs gavau išsamią informaciją apie pristatymą, prekė buvo pristatyta greičiau nei tikėjaus bei visą laiką galėjau sekti, kur prekė yra šiuo metu. Sėkmės Board Heroes!

   • 2 iš 2 žmonių mano, kad šis atsiliepimas naudingas.

   Parašyti atsiliepimą

   Susiję stalo žaidimai

   • Žaidėjų skaičius 3 – 7
    Žaidimo trukmė 10
    Greitas vakarėlių žaidimas nuo 3 iki 7 žaidėjų, kurį galima sujungti su One Night Ultimate Werewolf arba žaisti atskirai. 11 naujų vaidmenų ir jokių nieko neveikiančių miestelėnų! 
    22,99 € Turime prekyboje
   • Žaidėjų skaičius 3 – 10
    Žaidimo trukmė 10
    One Night Ultimate Werewolf megėjus pradžiuginsiatis žaidimas! Šįkart reikės atlaikyti vampyrų siaubą, arba apjungus su One Night Ultimate Werewolf ar One Night Ultimate Werewolf Daybreaker – ir vilkolakių rustybę!
    22,99 € Turime prekyboje
   Board Heroes - Stalo žaidimai mėgėjams