Nuolaida!
 Dominion – stalo žaidimas
Žaidėjų skaičius 2 – 4 žaidėjai
Žaidimo trukmė 30 min
Žaidėjų amžius 13+ metų
36,99 € Šiuo metu neturime

500 kortelių. Būtent tiek sudaro vieną iš geriausiai vertinamų kaladės kaupimo (angl. deck building) žaidimų, kuriame kiekvienas žaidėjas startuoja su tokia pačia kortų kalade, tačiau pasirenka savo strategiją, kaip užauginti savo kaladę ir taip išplėsti savo dominiją. 

Daugiau informacijos

Visa tai vyksta maždaug tokiomis iteracijomis: kiekvienas žaidėjas traukia 5 kortas iš savo turimos kaladės, atlieka su jomis veiksmus (tarp jų yra ir naujų kortų įsigijimas) ir po to tiek panaudotas, tiek nepanaudotas kortos grąžina į savo užverstų kortų kaladę. Taip kaladė auga, tampa individualizuota ir optimizuota siekti pergalės. 

Kaip ir daugelyje žaidimų, taip pat ir Dominion, svarbiausia yra surinkti daugiausiai pergalės taškų, o pinigai yra tik neišvengiami tarpininkai iki šio tikslo. 

Svarbu paminėti, kad kiekvieno žaidimo metu žaidėjai pasirenka 10 iš 25 karalystės kortų tipų, taigi kiekviena partija tama unikali ir reikalauja gabėti prisitaikyti prie naujų žaidimo sąlygų. Žaidimą labai paįvairina ir įvairūs jo papildymai. 

Skirtas nuo 2 iki 4 žaidėjų, partijos trukmė yra apie pusvalandis. 

Video medžiaga

The Dice Tower apžvalga

Žaidimo taisyklės

Naudingos nuorodos

Gamintojo puslapis
Žaidimo taisyklės (anglų k.)
Board Game Geek direktorija

Prekės detalės

Reference: RIO370

Būklė Naujas stalo žaidimas

Parašyti atsiliepimą

Board Heroes - Stalo žaidimai mėgėjams