Nuolaida!
 Alchemists
Žaidėjų skaičius 2 – 4 žaidėjai
Žaidimo trukmė 120 min
Žaidėjų amžius 13+ metų
41,99 €
38,99 € -3,00 € Šiuo metu neturime

Strategijos, rizikos įvertinimo ir grynos logikos žaidimas, kuriame kiekvienas žaidėjas darydamas eksperimentus stengsis įminti alchemijos elementų prigimtį, nerimaus dėl tikrojo barbarui parduoto mišinio efekto arba skubės publikuoti savo galbūt neteisingus atradimus.

Daugiau informacijos

Board Game Geek star 7,9/10 | equalizer 55

Kaip ir daugelyje žaidimų, žaidėjai tarpusavyje varžosi dėl taškų, kurių ekvivalentas šiame žaidime yra ne pinigai, o už sukauptas žinias pelnoma pagarba. Šį žaidimą iš kitų išskiria ir tai, kad žaidėjai kaip tikri alchemikai siekdami išsiaiškinti elementų savybes turi atlikti įvairius eksperimentus. Apie kiekvieno tokio bandymo sėkmę jie sužino pasitelkdami mobiliąją aplikaciją, kurios pagalba kiekvieno naujo žaidimo metu ir yra sukuriamas unikalus alchemijos pasaulis. 

Negana to, žaidimo kūrėjai yra taip pat palikę galimybę mėgautis žaidimu ir be mobiliųjų telefonų, kai yra įtraukiamas penktasis žaidėjas – žaidimo meistras (angl. game master), kuriam yra pavedama priskirti elementams jų slaptasias savybes.

Šis žaidimas yra skirtas nuo 2 iki 4 žaidėjų, kurie, idealiausia, mėgsta spręsti įvairius loginius uždavinius. Šiame žaidime tai jie turės daryti greičiau už kitus, bet neretai bus priversti pasverti, ar jau turimų žinių pakanka savo atradimų publikavimui. Subalansuota porai valandų eksperimentavimo. 

Video medžiaga

The Dice Tower apžvalga

Rahdo apžvalga

Naudingos nuorodos

Gamintojo puslapis
Žaidimo taisyklės (anglų k.)

Aplikacijos

iOS
Android
Windows
Naršyklėje

Prekės detalės

Reference: CGE00027

Būklė Naujas stalo žaidimas

Parašyti atsiliepimą

Board Heroes - Stalo žaidimai mėgėjams