Stalo žaidimas A Game of Thrones: The Board Game (Second Edition)

A Game of Thrones: The Board Game (Second Edition)

Žaidėjų skaičius 3 – 6 žaidėjai
Žaidimo trukmė 120 – 240 min
Žaidėjų amžius 14+ metų
56,99 € Šiuo metu neturime

Nuostabus stalo žaidimas, kuriame žaidėjai kontroliuoja didingąsias Westeros šeimas epinėje kovoje dėl geležinio sosto. Čia vyksta nelengvos kovos, desperatiškos derybos, draugų apgaulės ir netikėtos išdavystės.

Daugiau informacijos

Board Game Geek star 7.8/10 | equalizer 41

Gamintojo aprašymas

King Robert Baratheon is dead, and the lands of Westeros brace for war. In the second edition of A Game of Thrones: The Board Game, three to six players take on the roles of the great Houses of the Seven Kingdoms as they vie for control of the Iron Throne through diplomacy and warfare. Based on the best-selling A Song of Ice and Fire series of fantasy novels by George R.R. Martin, A Game of Thrones is an epic board game in which it takes far more than mere military might to win.

By mustering and sustaining massive armies, negotiating with your opponents, vying for control of crucial territory, and forming fragile alliances, each player will aim to ultimately control the most castles and strongholds, affirming him as the peoples’ chosen leader and rightful king. You’ll need aid on your path to glorious victory, but be careful in whom you place your trust. Through strategic planning, masterful diplomacy, and clever card play, you can spread your influence over Westeros!

Video medžiaga

Board Game Replay apžvalga

Naudingos nuorodos

Gamintojo puslapis
Žaidimo taisyklės

Prekės detalės

Reference: VA65

Būklė Naujas stalo žaidimas

Įvertinimas

2016-01-10

Game of Thrones mylėtojams

Žaidimas, kuriame reikia pasukti galvą ir kuris trunka ne vieną valandą, tačiau tikrai vertas dėmesio. Ypač patiks tiems, kam patiko Game of Thrones serialas :)

 • 1 iš 1 žmonių mano, kad šis atsiliepimas naudingas.
Įvertinimas

2016-01-10

Puikus žaidimas, bet ne kiekvienam

Žaidimas šiaip labai fainas, ir daugumai mano draugų labai patiko. Pats žaidimas iš esmės susideda iš armijos kovų ir žemės grobimu. Tačiau yra pakankamai nesubalansuotas (nes tikriausiai bandė prisiderinti prie realaus "Game of Thrones" žemėlapio). Vienoje iš pirmųjų partijų pralaimėjau per kokį pusvalandį, o kadangi žaidimas dažniausiai trunka nuo 4 iki 6 valandų, jei žaidžia visi šeši žaidėjai, tai nuobodžiavau kokias 5 valandas, nes jau po to pusvalandžio buvau aišku, kad man nėra šansu laimėti. Šiaip labai daug lemia žaidime sąjungos ir todėl reikia daug kalbėti su kitais žaidėjais ir kurti tas sąjungas. Iš esmės tai pagyviną žaidima, nes gaunasi, kad žaidi ne vienas prieš visus, o keli prieš kitus kelis, kol galiausiai kas nors iš sąjungos tavęs neišduoda (kaip, kad ir knygose/serialuose "Game of Thrones"). Šiaip vienas iš smagesnių koviniu žaidimų, kuriuos esu žaidęs, ir jei tai net neturėtų marketinio pavadinimo "Game of Thrones", vis vien liktu vienas iš geresnių kovinių žaidimų. Tačiau jis ne kiekvienam žmogui, kadangi reikalauja daug laiko vienai partijai, tad reikia surasti žmonių kurie nori skirti tam laiko. Taip pat taisyklės ne pačios lengviausios, tad su mergina(jei ji nežaidžia daug stalo žaidimų) tokių žaidimų nesužaisi. Daviau 3 įvertinimą vien dėl to vakaro, kai tas 5 valandas praleidau žaisdamas, nors jau man laimėti nebuvo šansu po pirmo pusvalandžio. Ir kad turiu "gerus" draugus, kurie susitaria žaidimo pradžioje sunaikinti mane... Kaip matot šis žaidimas paliko man didelį įspūdį. :D

 • 0 iš 1 žmonių mano, kad šis atsiliepimas naudingas.

Parašyti atsiliepimą

Susiję stalo žaidimai

 • Žaidėjų skaičius 6
  Žaidimo trukmė 180
  A Game of Thrones: The Board Game (Second Edition) stalo žaidimo papildymas, skirtas 6 žaidėjams ir pasiūlantis alternatyvias didžiųjų Westeros šeimų korteles bei kitokį pirminį karinių vienetų išdėstymą. Kaip ir pagrindiniame žaidime, svarbiausi dalykai nesikeičia – čia toliau vyksta nelengvos kovos, desperatiškos derybos, draugų apgaulės ir netikėtos išdavystės.
  18,99 € Šiuo metu neturime
 • Žaidėjų skaičius 4
  Žaidimo trukmė 120
  A Game of Thrones: The Board Game (Second Edition) stalo žaidimo papildymas, skirtas 4 žaidėjams ir pasiūlantis alternatyvias didžiųjų Westeros šeimų korteles bei kitokį pirminį karinių vienetų išdėstymą. Kaip ir pagrindiniame žaidime, svarbiausi dalykai nesikeičia – čia toliau vyksta nelengvos kovos, desperatiškos derybos, draugų apgaulės ir netikėtos išdavystės.
  18,99 € Šiuo metu neturime
Board Heroes - Stalo žaidimai mėgėjams