Stalo žaidimai  

Stalo žaidimai garantuoja smagų laisvalaikį su šeima ir draugais, o kartu ir gerą proto mankštą. Tai turbūt geriausia dovana tam, kam patinka bent vienas šių dalykų. Stalo žaidimuose paprastai yra nustatytas tam tikras balansas tarp strategijos ir atsitiktinumo bei numatytos kelios skirtingos galimybės siekti pergalės, todėl kiekvienas gali atrasti jam labiausiai patinkanti variantą. 

Stalo žaidimų kategorijos

Strateginiai žaidimai

Vakarėlių žaidimai

Tematiniai žaidimai

Kooperaciniai žaidimai

Kariniai žaidimai

Abstraktūs žaidimai

Tinkinami žaidimai

 • Žaidėjų skaičius 2 – 4
  Žaidimo trukmė 60
  Geriausiai įvertintas šių metų stalo žaidimas, kuris prasideda vienais prasčiausiais žmonijos metais. Ar tai patys prasčiausi metai, priklausys tik nuo žaidėjų, kurie drauge turės gelbėti pasaulį nuo mirtinų ligų. Priešingai nei tradiciniame Pandemic žaidime, kiekvieno mėnesio/partijos veiksmai turės įtakos ateities mėnesiams/partijoms, taigi šiuo žaidimu galima mėgautis visus metus. 
  64,99 € Šiuo metu neturime
 • Žaidėjų skaičius 3 – 6
  Žaidimo trukmė 120 – 240
  Nuostabus stalo žaidimas, kuriame žaidėjai kontroliuoja didingąsias Westeros šeimas epinėje kovoje dėl geležinio sosto. Čia vyksta nelengvos kovos, desperatiškos derybos, draugų apgaulės ir netikėtos išdavystės.
  56,99 € Šiuo metu neturime
 • Žaidėjų skaičius 6
  Žaidimo trukmė 180
  A Game of Thrones: The Board Game (Second Edition) stalo žaidimo papildymas, skirtas 6 žaidėjams ir pasiūlantis alternatyvias didžiųjų Westeros šeimų korteles bei kitokį pirminį karinių vienetų išdėstymą. Kaip ir pagrindiniame žaidime, svarbiausi dalykai nesikeičia – čia toliau vyksta nelengvos kovos, desperatiškos derybos, draugų apgaulės ir netikėtos išdavystės.
  18,99 € Šiuo metu neturime
 • Žaidėjų skaičius 4
  Žaidimo trukmė 120
  A Game of Thrones: The Board Game (Second Edition) stalo žaidimo papildymas, skirtas 4 žaidėjams ir pasiūlantis alternatyvias didžiųjų Westeros šeimų korteles bei kitokį pirminį karinių vienetų išdėstymą. Kaip ir pagrindiniame žaidime, svarbiausi dalykai nesikeičia – čia toliau vyksta nelengvos kovos, desperatiškos derybos, draugų apgaulės ir netikėtos išdavystės.
  18,99 € Šiuo metu neturime
 • Sheriff of Nottingham stalo žaidimas
  Nuolaida! -10%
  Stalo žaidimai
  Žaidėjų skaičius 3 – 5
  Žaidimo trukmė 45 – 60
  Smagus ir visus įtraukiantis stalo žaidimas, kuriame kiekvienas žaidėjas turės šansą pabūti paties Šerifo batuose! Tuo tarpu kiti žaidėjai, veikiantys kaip Pirkliai, stengsis gauti pelno pristatydami savo prekes į miestą. Nors dauguma jų ir elgsis kaip sąžiningi pirkliai, visada išlieka šansas, kad į miestą bus bandome pristatyti kontrabandą!
  35,99 € 39,99 € Šiuo metu neturime
 • Žaidėjų skaičius 2 – 5
  Žaidimo trukmė 45 – 240
  Ruoškitės pasaulio pabaigai, kupinai zombių ir nelengvų išbandymų. Pristatome meta-kooperacinį psichologinį išgyvenimo žaidimą. 
  64,99 € Šiuo metu neturime
 • Stalo žaidimai
  Žaidėjų skaičius 3 – 6
  Žaidimo trukmė 60 – 120
  Legendiniai Munchkin'ai, kuriuose reikės leistis į požemius ir kautis su monstrais. Taip pat išdavinėti draugus, vokti iš jų sukauptą turtą ir tiesiog kenkti visomis išgalėmis. Pripažinkite, Jums tikrai patiks šis žaidimas! 
  22,99 € Šiuo metu neturime
 • Žaidėjų skaičius 2 – 4
  Žaidimo trukmė 60 – 120
  LCG kortelių žaidimas 2 – 4 žaidėjams pagal vieną žiūrimiausių serialų Game of Thrones. Tai yra antrasis šio žaidimo leidimas, taigi dar geresnis ir malonesnis.
  39,99 € Šiuo metu neturime
 • Stalo žaidimai
  Žaidėjų skaičius 1 – 8
  Žaidimo trukmė 120 – 240
  Kooperacinis stalo žaidimas, skirtas nuo 1 iki 8 siaubo nebijančių žaidėjų. Šiame stalo žaidime tyrėjai keliauja po pasaulį, siekdami nugalėti Senovės Vienį.
  54,99 € Šiuo metu neturime
 • Stalo žaidimai
  Žaidėjų skaičius 2
  Žaidimo trukmė 30
  Nuostabus ir neprailgstantis stalo žaidimas dviems, ypač tinkantis žaidimo "7 Wonders" mėgėjams. Kaip jau yprasta šios serijos žaidimams, pergalę galima pasiekti įvairiais skirtingais būdais. 
  24,99 € Šiuo metu neturime
 • Stalo žaidimai
  Žaidėjų skaičius 3 – 6
  Žaidimo trukmė 30
  Kultinis Lietuvoje tapęs vakarėlių stalo žaidimas "Dixit", skirtas 3 – 6 žaidėjams, ypač mėgstamas merginų. 
  29,99 € Šiuo metu neturime
 • Stalo žaidimai
  Žaidėjų skaičius 2 – 5
  Žaidimo trukmė 90 – 150
  Strategijos ir resursų valdymo žaidimas, daugybę metų išsilaikęs vienus aukščiausių vertinimų. Puerto Rico žaidime būsite atsakingas už koloniją ir maksimalią jos produkciją. 
  39,99 € Šiuo metu neturime
 • Stalo žaidimai
  Žaidėjų skaičius 3 – 6
  Žaidimo trukmė 60 – 120
  Smagiausias RPG tipo stalo žaidimas 3 – 6 žaidėjams, skirtas išduoti, apgauti ir kitaip nuskriausti geriausius savo draugus. 
  31,99 € Šiuo metu neturime
 • Stalo žaidimai
  Žaidėjų skaičius 2 – 4
  Žaidimo trukmė 45
  Vienas garsiausių kooperacinių stalo žaidimų, kuriame žaidėjų pareiga – drauge išgelbėti pasaulį nuo mirtinos pandemijos. 
  32,99 € Šiuo metu neturime
Rodomi 49 - 62 iš 62
Board Heroes - Stalo žaidimai mėgėjams