Pristatymas | Board Heroes

Pristatymo sąlygos

Šiuo metu Board Heroes stalo žaidimai ir jų priedai pristatomi tik Lietuvoje. Pridėję prekes į krepšelį turėsite galimybę pasirinkti vieną iš dviejų pagrindinių pristatymo būdų: 1) LP Express pristatymas į Jūsų nurodytą savitarnos terminalą (nemokamai ir be jokių sąlygų) arba 2) LP Express pristatymas Jūsų nurodytų adresu (2 eurai). Abiem atvejais LP Express pristato siuntinį per 1 – 2 darbo dienas.

Pačius stalo žaidimus supakuojame labai kruopščiai, praktiškai taip pat gerai, kaip tai daro mamos siųsdamos maisto į bendrabutį / užsienį / kariuomenę. 

LP Express savitarnos terminalai

Jei nusprendėte savo naują stalo žaidimą atsiimti LP Express savitarnos terminaluose, pirmiausia, peržiūrėkite galimą vietų sąrašą ir išsirinkite Jums patogiausią. Sėkmingai atlikus užsakymą, LP Express kurjeris pristatys Jūsų pirkinį į nurodytą terminalą ir apie tai informuos SMS žinute ir/arba el. laišku kartu atsiųsdami ir reikiamus kodus. Tada iškart galėsite atvykti iki mums nurodyto savitarnos terminalo (bet kuriuo paros metu), jo ekrane pasirinkti "Atsiimti siuntą" ir suvesti reikiamus kodus. Stalo žaidimas galiausiai bus Jūsų ir tada turbūt skubėsite namo jį išpakuoti. 

Daugiau apie siuntos atsiėmimą iš savitarnos terminalų LP Express puslapyje

Iškalbingiau už tūkstantį žodžių:

Board Heroes - Stalo žaidimai mėgėjams