Czech Games Edition

Czech Games Edition yra viena iš tų kompanijų, kurie garsina europinius stalo žaidimus. Savo veiklą pradėję nuo pirmosios Through the Ages versijos, šiuo metu ir toliau kuria topuose įsitvirtinančius žaidimus kaip Tzollk'In, Alchemists, Codenames ir kt.

Naudingos nuorodos


 • Stalo žaidimai
  Žaidėjų skaičius 2 – 8
  Žaidimo trukmė 10
  Du šnipinėjimo meistrai žino 25 agentų slaptąsias tapatybes. Jų komandų nariai žino kitus agentus tik pagal jų slapyvardžius. Kiekviena komanda siekia sukontaktuoti su visais savo agentais pirmieji, o tam padeda būtent šnipinėjimo meistrai, kurie suteikia žodinių užuominų...
  17,84 € 20,99 € Turime prekyboje
 • Žaidėjų skaičius 2 – 4
  Žaidimo trukmė 120 – 240
  Vienas laukiaumiausių stalo žaidimų, skirtas 2 – 4 žaidėjams, kurių kiekvienas bus atsakingas už savo civilizacijos vystymą. 
  58,49 € 64,99 € Turime prekyboje
 • Žaidėjų skaičius 2 – 4
  Žaidimo trukmė 90
  Majų gentys ir jų varžymasis dėl klestėjimo ir dievų malonės. Šio žaidimo išskirtinis bruožas – didžiuliai lentos krumpliaračiai, kuriais įgalinamas dinaminis darbininkų skirstymas. Vienaip ar kitaip reikia patenkinti Senovės Majų dievus, tačiau pergalei pasiekti yra įvairiausių būdų.
  39,05 € 41,99 € Turime prekyboje
 • Alchemists
  Nuolaida! -3,00 €
  Stalo žaidimai
  Žaidėjų skaičius 2 – 4
  Žaidimo trukmė 120
  Strategijos, rizikos įvertinimo ir grynos logikos žaidimas, kuriame kiekvienas žaidėjas darydamas eksperimentus stengsis įminti alchemijos elementų prigimtį, nerimaus dėl tikrojo barbarui parduoto mišinio efekto arba skubės publikuoti savo galbūt neteisingus atradimus.
  38,99 € 41,99 € Šiuo metu neturime
Rodomi 1 - 4 iš 4
Board Heroes - Stalo žaidimai mėgėjams